XIV OKMM: „OD GAZETY DO SZTUCZNEJ INTELIGENCJI - EWOLUCJA WSPÓŁCZESNYCH BADAŃ NAD MEDIAMI” 23-24 LISTOPADA 2023

b_0_100_16777215_00_images_banner.jpg
Spotkajmy się tradycyjnie w listopadzie!

Zapraszamy serdecznie na XIV Ogólnopolską Konferencję Metodologiczną Medioznawców oraz 13. edycję warsztatów metodologicznych, które odbędą się 23 i 24 listopada 2023 na Uniwersytecie Warszawskim. Tegoroczne wydarzenie chcemy poświęcić nowoczesnym badaniom medioznawczym z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości oraz biometrycznych analiz respondentów. Zapraszamy także do wspólnego świętowania 10. rocznicy istnienia Laboratorium Badań Medioznawczych.

Tegoroczne wydarzenie (tym razem w czwartym tygodniu listopada) odbędzie się pod hasłem „Od gazety do sztucznej inteligencji. Ewolucja współczesnych badań nad mediami”. Zapraszamy do lektury tekstu przewodniego XIV OKMM, który w tym roku zawiera pewną niespodziankę: https://okmm.lbm.uw.edu.pl/.

Pierwszego dnia #OKMM (23 listopada) odbędą się warsztaty metodologiczne – w tym roku zajmiemy się sztuczną inteligencją. Następnie, po warsztatach zapraszamy do dyskusji poświęconej ewolucji badań nad mediami w ostatnich latach. Przy tej okazji z przyjemnością powspominamy też z Państwem 10-lecie działania Laboratorium Badań Medioznawczych. Drugi dzień (24 listopada) tradycyjnie poświęcimy obradom plenarnym.

Raz jeszcze serdecznie zapraszamy w gościnne progi Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW. Mamy nadzieję na inspirujące dyskusje i wspólne świętowanie.

Do zobaczenia w listopadzie!

Organizatorzy OKMM

Facebook Slider
Facebook Slider

Facebook Slider